Poslední novinky

7.7.2008
Profily uživatelů

Od dnešního dne si můžete na FajnemMimču vytvořit bezplatný profil vašeho dítěte. Postupně budeme přidávat k profilu další funkce a vylepšení.

20.6.2008
Soutěž o Nejfajnější mimčo

Startujeme pro všechny naše zákazníky soutěž o dětské kolo Minibike

10.6.2008
Spuštění stránek

Dnes jsme spustili nové internetové stránky FajneMIMCO.cz

Soutěž

Soutěžte s internetovým obchodem NEJCENY.cz a službou FajneMIMCO.cz o dětské kolo s opěrnými kolečky Italtrike ABC Minibike.

Objednejte si do konce prázdnin některou z variant stránek FajneMIMCO.cz, vytvořte vaši ratolesti osobní stránečky a budete zařazeni do slosování o toto úžasně dětské kolo, které udělá radost každému dítěti.

Kromě šance na výhru jsme pro každého, kdo si objedná variantu PREMIUM, připravili jako dárek tři měsíce provozu ZDARMA.

Pochlubte se s vaší dcerkou či synem svým známým. Vytvořte jim jejich osobní stránky, kde může vaše rodina a kamarádi sledovat jak roste a jaké dělá pokroky. Jednoduše se tak můžete pochlubit s jejich prvními úspěchy všem, kteří nemůžou vaše všední radosti sdílet s vámi.

 

Vyhlášení vítěze
Dne 1. září 2008 bude z aktivních stránek služby FajneMIMCO.cz vylosován jeden výherce, který bude zveřejněn na internetových stránkách www.fajne-mimco.cz.
Výherce bude o výhře informován také emailem. Výhra bude zaslána jako běžná zásilka Českou poštou pouze v rámci ČR na adresu, která bude s výhercem domluvena. Odeslání výhry proběhne na náklady pořadatele, do 14 dnů od ukončení soutěže.

Podmínky soutěže
Soutěžit mohou pouze občané ČR.
Ceny nejsou právně vymahatelné. Pořadatel neručí za poškození cen při přepravě ani za nedodání cen. V případě, že se cena vrátí zpět na adresu pořadatele jako nedoručená, cena propadne pořadateli.

FajnyWEB.cz © 2008  |  Powered by VYTVOR-TO.cz - FajneMIMCO.cz

Všeobecné podmínky  |  Kontakt