Poslední novinky

7.7.2008
Profily uživatelů

Od dnešního dne si můžete na FajnemMimču vytvořit bezplatný profil vašeho dítěte. Postupně budeme přidávat k profilu další funkce a vylepšení.

20.6.2008
Soutěž o Nejfajnější mimčo

Startujeme pro všechny naše zákazníky soutěž o dětské kolo Minibike

10.6.2008
Spuštění stránek

Dnes jsme spustili nové internetové stránky FajneMIMCO.cz

O projektu FajneMIMCO

FajneMIMCO.cz je redakční systém pro snadnou tvorbu internetových stránek o vašich dětech.
Jednoduše a bez jakýchkoliv znalostí, vytvoříte stránky, na kterých se můžete pochlubit svou ratolestí přátelům či známým.

Snadno vytvoříte působivé fotogalerie, ankety nebo seznam novinek a můžete tak jednoduše a efektivně "informovat svět" o tom, jak se vašemu dítku daří a jak roste jako z vody. Nebudete pyšní jen na své dítě, ale i na jeho stránky ;-)

Prezentace jsou umístěny na adrese, kterou si uživatel zvolí. Na výběr máte z několika příznačných a snadno zapamatovatelných tvarů - např. hankanovakova.fajne-mimco.cz, hankanovakova.nase-mimco.cz nebo na své doméně druhého řádu hankanovakova.cz.

Obsah tvoříte v přehledném a intuitivním rozhraní, které můžete ovládat odkudkoliv, kde máte přístup k internetu. Vzhled celých stránek lze měnit velmi jednoduše, výběrem z dostupných grafických šablon. Nabízíme také službu design na přání, pro ty, kteří se chtějí lišit a mít unikátní vzhled stránek.

FajnyWEB.cz © 2008  |  Powered by VYTVOR-TO.cz - FajneMIMCO.cz

Všeobecné podmínky  |  Kontakt